נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
עיצוב האתר עיצוב רגיל תוכן בלבד, ללא עיצוב
סגור

בדיקת מוצרי פרמצבטיקה

בדיקת מוצרי פרמצבטיקה
אנחנו מבינים שיצרני תרופות עומדים בפני אתגרים לא פשוטים: מהבאת קווי הייצור ליכולת תפוקה גבוהה בלי להתפשר על איכות המוצר, ועד עמידה בתקנים ותקנות מחמירים והפחתת הסיכון של Recalls למוצרים פגומים.
הנסיון ארוך השנים של חברת Mettler Toledo במגוון תעשיות, וביניהן הפארמבצטיקה, הקוסמטיקה והמזון, מאפשרות לMettler Toledo להתאים את הפתרון המדוייק בשביל הצרכים שלכם - ובכך גם להגביר את התחרותיות של המוצרים שלכם!

pharma2
מערכות הבדיקה ברנטגן של Mettler Toledo מבצעות פעולות רבות בו זמנית ובצורה אוטומאטית, על מנת להבטיח כי המוצרים שלכם אינם מכילים גופים זרים שאינם רצויים.
  • בדיקה של מוצרים מוגמרים הנמצאים כבר באריזה, כגון אריזות Metal Foils, Blister Packs, קרטונים, מיכלי זכוכית או פלסטיק, סרטים - ועוד!
  • גילוי מתכות, זכוכיות, סוגי פלסטיק וגומי - לא ניתן לביצוע בכל דרך אחרת!
  • גילוי מוצרים או רכיבים פגומים או חסרים (למשל- טבליות באריזה או עלון לצרכן באריזה)
  • גילוי רמת מילוי המוצר ומדידת מסה
  • גילוי אטימה לא תקינה- גם במהירויות גבוהות!
גם אם המדובר במוצרים בתפזורת, או במוצרים נוזליים הנעים בצינורות - מערכות הרנטגן מתוצרת Mettler Toledo מספקות את אבטחת האיכות הטובה ביותר בעולם, מגינות על מותג החברה שלך ועל לקוחותיך, וכן חוסכות לך עלויות ומגבירות את הפרודוקטיביות! מערכות הרנטגן מתוצרת Mettler Toledo מגלות ומסלקות חומרים זרים שאינם רצויים, כגון מתכות, זכוכיות, אבנים, עצמות וחלקי פלסטיק, ללא קשר לצורתם או מיקומם בתוך המוצר. כל חומר זר מסולק בצורה אוטומאטית המבטיחה בזבוז מינימאלי.
 

אודות דינקו

כבר מעל ל-40 שנה נמצאת דינקו בחזית טכנולוגיות הדימות הרפואיות והתעשייתיות בישראל, כספק מוביל של ציוד ומערכות מידע רדיולוגיים.

חברת דינקו הינה הנציגה הבלעדית בישראל של החטיבות הרפואיות של ענקיות הרפואה FUJIFILM ו-Shimadzu. צוותי השירות והפיתוח שלנו תומכים בכל הארגונים הרפואיים בישראל ובגופים המובילים בתעשיות האזרחיות והבטחוניות.

יצירת קשר

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון: 04-8131515

פקס: 04-8131516